חיפוש
חיפוש

3p

שלושת העקרונות – על התמכרות

  1. אל תקשיבו למילים שלי. זה לא בתוך המילים. המילים "מצביעות" לכוון שאליו כדאי להסתכל.
  2. הקשיבו לאמת וחפשו רגשות יפים. הקשיבו לכל אחד מאיתנו שעושה את המיטב כדי לדבר אמת. לא האמת הספציפית שלנו. האמת הנכונה מעבר לניסוח שלנו או הפרשנות שלנו. למצוא את עצמך ברגשות היפים. רגשות יפים עולים כשהחשיבה נרגעת. הם הטבע של מה שאנחנו קוראים לו אושר.
  3. תסתכלו לכוון ואל תעשו כלום. כשאתה מסתכל אתה בוחן. כשאתה מסתכל לכוון ולא עושה כלום אתה מתחיל לראות עוד ועוד.  לאיזה כיוון להסתכל? להסתכל פנימה לעולם הפנימי, לעולם שעדיין שם כשאתה סוגר עיניים. לעולם שלמעשה האפשרויות בו הן לא מוגבלות. מה שאנחנו מחפשים הוא ראש שקט a silent mind. לא מחשבה מסויימת ולא איכות מחשבה מסויימת, ולא הרגשה מסויימת. ראש שקט זה לא ראש ללא רעש. זה ראש שרעש מגיע אליו והולך. זה המרחב שבו חוויה באה והולכת. זה השקט שעושה מוסיקה למוסיקה ולא קבוצה של צלילים. זהו המרווח בין האותיות שנותן לנו לקרוא את המילים. הדבר שנוכח תמיד מתחת לדמיונות האינסופיים שלנו מתחת למחשבה הפרטית שלנו.

מחשבות ואלכוהוליזם (מחשבות והתמכרות)

היי, אני רוצה לדבר על מחשבות והקשר לאלכוהוליזם. 

אמרתי הרבה פעמים שהחרדות והבעיות הנפשיות שלנו מגיעות מהמחשבה. 
אדם שיש לו הרגל לשתות יותר מדי אלכוהול, יש לזה סיבה. וגם הסיבה הזאת קשורה למחשבות של אותו אדם.
והמחשבות האלו, — החוויות השליליות שאדם עבר בעבר.

7:12 הכל ממחשבה

יש מי שסביבה עניה בשבילו סיבה לשתות. מצד שני מישהו נולד לסביבה עשירה ונהיה גם הוא אלכוהוליסט. אז אין הצדקה לזה במציאות. זאת רק מחשבה. 

8:12 חוויות העבר הן הבעיה. אז בדרך כלשהי עלינו ללמוד לשכוח אותן ולהתחיל מחדש.

וכדי להתחיל מחדש עליך לשנות את המחשבות שלך. אתה צריך שיהיה לך מבט אחר על החיים. רק שהפעם קצת יותר מעמיק. ולהבין שאלו רק חוויות מהעבר. אתה לא יכול אף פעם לשכוח את חוויות העבר שלך. הן תמיד תהיינה איתך. כמו שכל החוויות השליליות שלי יהיו איתי. אתה לא יכול להסתתר מהן. הן תמיד שם. כשהן שם ואתה לא מבין אותן, הן ייצרו את המציאות שאתה חי בה עתה. אך אם תהפוך את העמוד ותתחיל להבין שחוויות העבר האלו הן פשוט מחשבות עכשיו, זה ישנה את הדרך שאתה רואה את החיים.

8:50 עם הזמן זה ישנה את ההרגל שלך. זה ישתנה כי זה יסיר רק את השקר the falseness וייתן לך התחלה חדשה בחיים. כי אינך יכול להתחיל שוב עד שתמצא מחשבות חדשות שבתורן ייצרו מציאות חדשה. מציאות יותר חיבית, יותר אוהבת, יותר מבינה, שבה האלכוהול מוצג עם השווי האמיתי שלו – שהוא כלום. 

10:18 אתם יודעים, אני לא אומר שאין אנשים רבים שעברו דרך גהינום צרוף. והם מסתכלים על העבר שלהם ויש להם הזכות לעשות זאת. אבל מה שאני מנסה להעביר הוא שזה היה אז. אנחנו נושאים את ההסטוריה שלנו שעברה – המחשבות של העבר, דרך הזמן. וזה באמת מה שזה, היסטוריה.  ווהסטוריה הזאת שולטת בנו. ומטרתנו היא לשחרר את עצמנו מההסטוריה. כדי שנוכל להשיג מחדש את כוח המחשבה שלנו. כי באמת, כל מה שאנחנו זוכרים מהעבר, החוויות שלנו מהעבר, כל מה שזה עכשיו זה רק מחשבה. מחשבה מושהיית בזמן, שיוצרת עבורינו גהינום בכל בוקר שאנחנו מתעוררים שוב ושוב. כי זאת אותה הסטורי ששולטת בנו.

11:38 אתן לכם דוגמה: דמיינו שבמשך 20 שנה אני נושא טינה, אני נושא שנאה, סכנה – רגשות שליליים. אלו רגשות שנוצרים מהמחשבה שלי. 
עכשיו בבקשה הקשיבו בתשומת לב: מהמחשבה הזאת יש יצירה.
אם התודעה שלי על הדרך שבה אני רואה את החיים מתרחבת, פתאום אני רואה שכל השליליות הזאת שאני נושא, היא רק מכאיבה לי יותר ויותר. וככל שאני פגוע אני רוצה יותר לשתות (אלכוהול), או לקחת משהו אחר. הם מנסים להסיר את הכאב שעברתי. והכאב שעברתי הוא המחשבות שלי עצמי. אבל כשאני יכול לראות, כמו שהמיסטיקן אומר, לראות מעבר לנורמאלי שלך, אם יכולתי לראות הייתי רואה שהמחשבות שלי יוצרות את המציאות השלילית שלי. 

13:28 ואם אני משחרר אותן, אוטומטית אני סולח לאותו אדם שפגע בי לפני 20 שנה. וכשאתה סולח אתה שוכח. ואז יש הקלה מכל החרדות ומכל הכובד הזה שנוצר, שמושך אותך עכשיו.
13:50 ?? וכל עוד אתה קיים לא תראה בבהירות. אתה חייב ללכת מעבר לאישי ולראות שיש מימד גדול יותר. יש הבנה עמוקה יותר. אתה חייב ללכת להבנה עמוקה יותר. 

14:13 כמה ילדים שגדלו אומרים זה הברונקס. החלק המחוספס של הברונקס. יש לך את האלכוהול או סמים או התמכרות אחרת. ורק כשהם הבינו שיש בחיים יותר מזה, מימד גדול יותר של חיים. רק אז הם רואים משהו עמוק יותר ממה שהם ראו עד עתה. וברגע שהם ראות את זה הם מחוץ לזה. ושוב, זה חייב להיות חיובי – בדרך חיובית. אם יש לך דרך שלילית לנסות למצוא מה שאתה מחפש, אז אתה עומד ליצור עוד שליליות, ואתה שומר את השקר בחיים. תבין, אם השקר הוא זה שגורם לך לחלות מלכתחילה, עליך להבין שברגע שאתה מבין את השקר של מערכת המחשבה שלך, זהו מנוע הריפוי שלך. והמקום הזה משתתק. כי הדבר היחיד שמונע מחוכמה להכנס לראש שלך הוא המחשבות שלך עצמך. wisdom – חוכמה – היא מתת אלוה. כל מה שאתה מחפש נמצא בתוכך. יש לך כבר אותו.
15:33 אם אתה יכול לפתוח את הראש שלך ולהכיר בזה, ואם זה יקרה אי פעם, אתה מתחיל ללכת לכוון המציאות החיובית שלך. אלכוהול הוא כלום. רק האדם נותן לו את הכוח. האדם נותן לו את הכוח דרך חוסר תודעה. דרך חוסר הבנה. לסגת מהסימפטום לא גורם לנו באמת לגלות.

16:36 באמת נהניתי לדבר על זה. אני מקווה שזה יעזור למישהו איפהשהו בחיים. 

עבודה רגשית ממוקדת מהירה ליצירת מציאות רצויה (בזום).

איילת גושן טיפול הומאופתי וגמילה מהתמכרויות

פגישות בזום או פנים אל פנים בירושלים.

טיפול בלי לצאת מהבית לריפוי שלם של בעייתך בשיחה באון-ליין

Classical homeopathy for English speakers

If you live in the Jerusalem area, we will meet face to face. For those who cannot get to Jerusalem, we can meet via internet.

נושאים נוספים באתר