חיפוש
חיפוש

מעבר לחשיבה חיובית רוברט אנטוני

השראה (אין קשר להומאופתיה):

37:00 אני מאמין שכל אחד על הפלנטה הגיע לפה עם משימה. אם תקשיבו לאינטואיציה שלכם, המטרה, או המשימה שלכם יתגלו לכם.

האמת בקשר אליך

37:40 אם אתם רוצים לקחת שליטה על חייכם זה חשוב שתבינו באופן בסיסי מי אתם.

הדימוי העצמי שלנו, שהוא התמונה שלנו שאנחנו מחזיקים בתודעה שלנו, הופך למפתח של חיינו. כל הפעולות שלנו , המחשבות שלנו וההתנהגות שלנו, ואפילו היכולות שלנו תואמים לתמונה הזאת שנוצרה.

אנחנו מביאים לקיום את סוג האדם שאנחנו חושבים שאנחנו. 

38:04 עלינו להיות מודעים לכך שכל עוד אנחנו מחזיקים את התמונה הזאת בראש, אף כמות של כוח רצון, מאמץ, נחישות, או מחוייבות, לא יגרמו להיות בצורה כלשהי אחרת. כי תמיד אנחנו הולכים להתנהג באופן שבו אנחנו רואים את עצמנו. להיות בכל צורה אחרת עלינו תחילה להתבונן איך אנחנו יוצרים את את הדימוי של עצמנו. מהלידה והלאה אנחנו אוספים מאות רעיונות על עצמנו, כטובים או רעים, חכמים או טיפשים, בטוחים או מפחדים, וכ"ו. דרך חזרה האישיות הזאת שבד"כ לא נכונה מתקשחת להיות הדימוי העצמי שלנו.הדימוי העצמי הזה שלנו מרשה לנו להיות שמחים ומצליחים או משתלט על חיינו. בין אם אנחנו מודעים לכך או לא, יש בתוכנו תוכנית מנטאלית. זוהי תמונה של איך שאנחנו חושבים שאנחנו. התוכנית הזאת מדוייקת ושלמה עד הפרט הקטן ביותר. 

התוכנית הזאת היא הדימוי העצמי שלנו. אך היא אינה מי שאנחנו, אלא מי שאנחנו חושבים שאנחנו. הנסיבות או התנאים שיצאו את הדימוי העצמי שלנו אולי יצאו מפרופורציה אך לפי התפישה שלנו זאת האמת. ברגע שהקלטנו את המידע אנחנו לא מפקפקים באמיתותו. בד"כ אנחנו אפילו לא יכולים לזכור איפה ואיך השגנו את המידע הזה. אנחנו פשוט חיים כאילו זאת האמת. אפילו אם זאת לא האמת אנחנו מאמינים שזאת האמת. 

39:40 רובנו החמצנו את המסר שכל המורים הגדולים משחר ההסטוריה ניסו לחלוק עם האנושות, סוד הדורות, האמת הנפלאה ביותר שמיעוט קטן מאד מודע לו, היא שברמת הקיום אתה שלם מבחינה רוחנית, שלם ומושלם. בדיוק כמו שלטיפת מים יש את כל האיכויות של האוקיינוס, לך יש את כל האיכויות של היוצר בתוכך. מדע, פילוסופיה ודת, כולם מלמדים בדרכם שיש כוח אחד ביקום, ושאנחנו אחד עם הכוח הזה, האנרגיה – מה שנוח לכם. 

40:28 אתם ואני ביטויים אינדיבידואליים של כל כוח היקום. לזה אפשר לקרוא האני הגבוה שלך. אנחנו לא יכולים אף פעם להרוס את האני הגבוה בתוכנו. אנחנו יכולים להכחיש שזה שם, אנחנו יכולים לנסות להסתתר מפני זה, אנחנו יכולים לשקר בקשר לזה, אבל בסופו של דבר אנחנו לא יכולים לשנות את העובדה שזה מי שאנחנו. 

40:48 מה שעלינו לעשות הוא להכיר בכך שזה מי שאנחנו, וללמוד איך לשלוח את זה דרך מחשבותינו. 

עלינו להבין את ההבדל בין מי שאנחנו ומה שאנחנו עושים. מי שאנחנו זה שלמות רוחנית, אך מה שאנחנו עושים אינו תמיד מושלם. 

הפער בין מי שאנחנו ומה שאנחנו עושים נוצר בגלל בורות. כשאנחנו לא יודעים שאנחנו שלמות רוחנית, זה מוביל שהמעשים שלנו יהיו פחות ממושלמים.

41:19 אני מבקש מכם לעשות משהו כרגע. תגידו לעצמכם: אני יודע שמי שאני זאת שלמות רוחנית. עכשיו תקשיבו לקול הקטן בתוך הראש שלכם. הוא בטח אומר "או לא, אני לא,. האישור של השלמות מאיים באופן רציני על האגו שלכם. האגו שלכם מיד שוח חזרה את התגובה מה הכוונה שאתה מושלם? בוא רגע, תסתכל טוב על עצמך, תסתכל איך אתה מתנהג לאחרים, אתה זוכר מה עשית אתמול? אתה תמיד מתלונן. איך אתה מתנהג לאמא שלך, לאבא שלך, לבוס שלך, לבת הזוג. וההתנהגות שלך לעצמך. ואתה זוכר את הדבר הנורא ההוא שעשית ב 1986, איך אתה יכול לומר שאתה מושלם מבחינה רוחנית. תסתכל טוב על עצמך ותפסיק את השטויות האלו.

42:05 אתה מבין, האגו שלך לא רוצה שתראה את עצמך במבט טוב. הוא רוצה שתראה את עצמך במבט רע. הוא רוצה שתזדהה עם כל דבר שאתה לא. הוא רוצה שתזדהה עם המעשים שלך ושתרגיש אשמה. הוא רוצה שתשפוט, תוקיע ותאשים את עצמך שאתה לא מגיע לציפיות של עצמך ושל אחרים.

כדי לצאת מזה פשוט תכיר בזה שזה רק האגו שלך שמנסה להערים עליך. זוהי לא האמת בקשר אליך. כל זה מגיע מההתניה שלך. כדי לצאת מזה יש לאשר את השלמות של עצמך. 

42:47 זה לא "הטריפ" של האגו  לתת אישור לשלמות שלך. "הטריפ" של האגו הוא לא לאשר את השלמות שלך. זכרו, הצעד הראשות והבסיסי ביותר בשינוי החיים שלכם, ולא משנה מה אתם רוצים להיות, לעשות, או שיהיה לכם, הוא להכיר בשלמות של עצמכם, המבוססת על האמת בקשר לעצמכם. שאתם שלמים ומושלמים מבחינה רוחנית. הדרך לנטרל את האגו שלכם הוא לאהוב את עצמכם ללא תנאי. לאהוב את עצמכם לא מנפח את האגו שלכם. לאהוב את עצמכם למעשה מנטרל את האגו שלכם. כי האגו לא קשור לאהבה עצמית.

עלינו להבין שהחיים הם מודעות. זה אומר שמה שאנחנו מניחים שהוא האמת, ייעשה אמיתי בשבילנו.כל מה שאנחנו תודעתיים לגביו, אנחנו נחווה.

43:39 במהות, אנחנו נחווה בחיים מה שאנחנו משוכנעים באופן עמוק שהוא אכן ככה. ההצהרה הזאת חשובה. אם תבנית המחשבה שלנו אומרת שאני לא יכול שיהיה לי את זה או את זה, לא מגיע לי את זה, אני אדם רע, אנחנו ממשיכים לייצר תנאים שמתכתבים עם הרעיונות שלנו של רוע, חוסר והגבלה.

44:06 שורה תחתונה, אם לא נוכל לקבל את עצמנו שאנחנו ראויים ומגיע לנו, אז לא נוכל לקבל שאחרים הם ראויים ומגיע להם, ולכן נהיה שיפוטיים בקשר אליהם. הפתרון הוא לפתח אהבה ללא תמאי לעצמנו ולאחרים. זאת הדרך היחידה שתאפשר לנו להגיע לחופש. אנחנו חייבים שתהיה לנו קבלה טוטאלית של עצמנו תחילה, ואז של אחרים. כשאנחנו יודעים שכשאנחנו מושלמים ושלמים מבחינה רוחנית,

— בתהליך תרגום ותמלול (בשביל עצמי, אבל אם יעזור למישהו – סבבה) —

עבודה רגשית ממוקדת מהירה ליצירת מציאות רצויה (בזום).

איילת גושן טיפול הומאופתי וגמילה מהתמכרויות

פגישות בזום או פנים אל פנים בירושלים.

טיפול בלי לצאת מהבית לריפוי שלם של בעייתך בשיחה באון-ליין

Classical homeopathy for English speakers

If you live in the Jerusalem area, we will meet face to face. For those who cannot get to Jerusalem, we can meet via internet.

נושאים נוספים באתר