חיסון, חיסונים, מה יש בתוך החיסון – סרטים שיגלו מה שמסתירים מאיתנו

מה יש בתוך החיסונים?

 ואחרי סרטון זה סרט מתורגם לעברית ב 9 חלקים. התרגום באדיבות אגודת חסון))

חיסון גורלי – סרט המחולק ל 9 חלקים בנושא חיסונים:


*

*

*

*

*

*

*

*

להורים: לפני ההחלטה אם לתת חיסונים קראו על חיסונים, עשו מחקר. בדקו מה יש בתוך החיסונים שהילד שלכם עומד לקבל. חיסון לא נותן אוטומטית מניעת המחלה לכל החיים. האחריות היא על ההורים. חיסון הוא התערבות רפואית. באמריקה כל הילדים חייבים לקבל חיסון וזוהי שאלה מוסרית כשאנחנו מבינים שחלק מהילדים אולי יושפעו לרעה. אנחנו לא יודעים ממה יסבלו הדורות הבאים  אם לא נהיה מספיק אמיצים לשאול את השאלות הנכונות.

בריאות של חברה נמדדת לא רק על פי כמות המחלות הסוערות של האנשים (שפעת, חצבת, אבעבועות רוח) אלא בעיקר על ידי כמות המחלות הכרוניות שיש. לי המדד הזה אנחנו לא ברמת בריאות גבוהה. אולי היה רצוי שנחלה קצת בשפעת בגיל צעיר כדי שנפתח נוגדנים לשפעות מסוכנות יותר ואם הן תבואנה נקבל אותן בקלות או לא נושפע מהן כלל.

עלינו שלמור על עצמינו בריאים – זוהי ההגנה היחידה שיש.

מיתוס שעלינו לבחון ולבדוק שנית : האם הקהילה המדעית תמיד עובדת למענינו ברמת היושרה הגבוהה ביותר?

המידע במאמר זה אינו בא בשום אופן להמליץ לכם לחסן את ילדיכם או להמליץ לכם להמנע מחיסון. אתם תלמדו את הנושא בקפידה ותחליטו. יש מידע רב עם חיסונים ברשת. קראו הכל וקחו החלטה. אסור לאף אחד להמליץ למישהו לא לחסן את ילדיו.

 

משהו מטריד אתכם? צרו קשר

איילת גושן טיפול הומאופתי וגמילה מהתמכרויות

פגישות פנים אל פנים בקליניקה בירושלים.

הומיאופתיה און-ליין

טיפול הומיאופתי בלי לצאת מהבית לריפוי שלם של בעייתך בשיחה באון-ליין

Classical homeopathy for English speakers

If you live in the Jerusalem area, we will meet face to face. For those who cannot get to Jerusalem, we can meet via internet.

נושאים נוספים באתר